Sturmanskie 9231-5369194

od 688,50 PLN

oszczędzasz do 10%
Styl: elegancki • Kształt koperty: okrągły • Kolor tarczy: niebieski • Kolor paska: czarny • Wodoszczelność: 3 ATM • Funkcje: wodoszczelność

W czasach konsumpcjonizmu i pogoni za najnowszymi trendami, nad wyraz niejednokrotnie zapominamy o własnym stylu, unikatowości, a nawet indywidualności i własnych zainteresowaniach. Pojawiają się z czasem jednak takie produkty jak Sturmanskie 9231-5369194, który pozostał wykonany z myślą o wszystkich miłośnikach (a raczej miłośniczkach) podróży kosmicznych i międzyplanetarnych.

Zegarki damskie jakie do tej pory wiedzieliśmy bez dwóch zdań dużo się od niego różnią. Zegarek damski Sturmanskie to nie tylko produkt, który nawiązuje do tematyki związanej z lotnictwem i kosmosem, ta producent idealną i imponującą historię.

Czasomierze były produktem skierowanym jedynie w stronę pilotów i absolwentów szkół lotnictwa, poprzez co nie można było ich kupić. Ta imponująca radziecka marka znajduje się na rynku od 1949 roku, a jeden z jej zegarków znalazł się już dawno w kosmosie – jako pierwszy czasomierz poza atmosferą ziemską!

Osobą, która odważyła się na ten krok, był nie kto inny jak znany na całym świecie Jurij Gagarin. Towar dla prawdziwych fanek kosmosu, czyli Sturmanskie 9231-5369194 Zwiedzanie przestrzeni kosmicznej to największe marzenie wielu ludzi – nie ma w tym nic dziwnego, w końcu ciekawość wszechświata pcha nas do tego, żeby zobaczyć, czy odnajdziemy inne formy życia.

Model 9231-5369194 nawiązuje do tego miejsca, przypominając użytkownikom cały czas o coraz pokaźniejszych możliwościach i przestrzeni kosmicznej, przy pomocy swego wyglądu i dodatków znajdujących się na tarczy.

Oczywiście został on przygotowany i zaprojektowany z myślą o oczekiwaniach osób z wielkimi marzeniami, dlatego oprócz niebanalnej ceny, użytkownicy dostają bezusterkowy mechanizm kwarcowy napędzany za pomocą baterii, sprężyste i wytrzymałe szkiełko mineralne, pasek z naturalnej skóry i wykończenia w odcieniu różowego złota.

Jego subtelność i koperta o szerokości 36mm, będą nadzwyczajnie prezentować się na nadgarstku wysmakowanej i delikatnej kobiety – eksponując się na tle innych, modnych artykułów.