Wyjątkowo piękny, surowy, zegarek żeński SK powstał z myślą o kobietach, które kochają zespalać zalety przedmiotów nieśmiertelnych z wyszukanym strojem i ich walorami użytkowymi. To model niezawodny, z czytelną, uwydatniającą się tarczą, na której przeważa głęboka czerń i istotnie wyraźne, acz nieznaczne oznaczenia w odcieniu różowego złota. Czarny zegarek SK to nieprzeciętne uzupełnienie stroju codziennego,wyszukanego: do pracy, na zakupy, na randkę, a nawet do sukienki albo kostiumu.

modna czerń i niezawodność

Czarny zegarek kobiecy SK na komfortowej bransolecie przezroczystą tarczę o średnicy 36 mm. Został zaprojektowany tak, by jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Jest bezusterkowy, zawsze punktualny, nad wyraz uniwersalny, ponieważ czarne wykończenie znakomicie współgra z biżuterią. To zegarek dla pań, które przywiązują się do eleganckich przedmiotów, a swój ulubiony zegarek chcą nosić codziennie i przy każdej okazji.

bezusterkowy zegarek na każdy dzień

Czarna, świetnie czytelna tarcza zegarka broniona jest szkłem mineralnym Hardlex. Dzięki niemu zegarek niepodatny jest na zarysowania oraz wstrząsy. Model jest wodoodporny 30M i zapakowany w estetyczne, firmowe pudełko. To fantastyczny zestaw prezentowy dla kobiety w każdym wieku, która otacza się ergonomicznymi i spektakularnymi przedmiotami.