produkt Eco-friendly

nabywając zegarek naszej marki masz pewność zakupu towaru wysokiej jakości, do którego realizacji pozyskano drewno z monitorowanych upraw. Naszą pasją jest tworzenie produktów przychylnych środowisku naturalnemu, za które wszyscy razem jesteśmy odpowiedzialni!

tworzony częściowo z drewna

konwencjonalny zegarek stworzony z trosceą o detale, drewniana wstawka wokół tarczy dodaje oryginalnego stylu i elegancji. Koperta, a także dekiel zostały stworzone ze stali nierdzewnej 304, która cechuje się wysoką niepodatnością na rdzę.

Szkło mineralne pokryte warstwą HARDLEX

wzmocniona ochrona tarczy przez utwardzenie szkła powoduje, iż szkiełko zachowuje sprężystość, i na dodatek jest wyjątkowo oporne na jakiegokolwiek rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Szkiełko mineralne utwardzone uwydatnia się odpornością na zadrapania oraz stłuczenia. Powszechnie wykorzystuje się takie szkła do produkcji zegarków sportowych, a także tych, do zadań specjalnych.

skrupulatny mechanizm kwarcowy

Miyota to japońska producent stwarzająca mechanizmy do zegarków, która powstała w 1980 roku jako część producenta Citizen. Pośród konsumentów Miyoty zbierają same pochlebne oceny – przede wszystkim za sprawą, co oczywiste, ogromnej skrupulatności,też oryginalnej wytrzymałości. Ich powodzenie jest potwierdzeniem ich wielkiej jakości.

Każdy drewniany zegarek jest niepowtarzalny

Z uwagi na specyfikę materiału z którym pracujemy, każdy nasz wyrób jest unikatowy. To dlatego, że nie ma dwóch takich samych kawałków drewna a więc każdy zegarek jest specyficzny jak Twoje linie papilarne.

Waży tyle co piórko

Zegarki produkowane z drewna cechują się znikomą wagą. Choćby pokaźnych rozmiarów czasomierz jest praktycznie niewyczuwalny na ręce, co pozwoli zapomnieć o przemijającym czasie. Jednocześnie materiał z jakiego jest stworzony powoduje, iż skóra pod nim oddycha bez przeszkód, co zauważycie szczególnie latem!

Czas jest najcenniejszym darem!

Dzięki możliwości wykonania spersonalizowanego grawerunku na zegarku będziesz mógł sprawić,prezent dla najbliższej osoby pozostał w świadomości na jeszcze dłużej. Kilka osobistych słów może pokaźnie powiększyć jego wartość.. Zapoznaj się jeszcze z opcjami pakowania na podarek. (Więcej w koszyku)

Zapakowany w drewniane pudełko

Wartościowy artykuł poznasz po niebanalnym opakowaniu. Dlatego pakowanie to nasz konik! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a także staramy się sprawić, aby moment otwarcia naszej przesyłki był dla Ciebie wyjątkowy oraz na długo zapadł Ci w pamięć. Daj znać jak nam wyszło!:)

gratisowa wysyłka Dla zamówień od 150zł

przesyłka do 24h Od zaksięgowania wpłaty

30 dni na zwrot Nieużywanego towaru