Michael Kors MK5784

od 498,98 PLN

Styl: elegancki, fashion, klasyczny • Kształt koperty: okrągły • Kolor tarczy: żółty • Kolor paska: żółty • Rodzaj szkła: mineralne • Rodzaj dekla: lity • Wodoszczelność: 10 ATM • Funkcje: wodoszczelność • Grubość koperty: 10 mm

Michael Kors MK5784 damski zegarek z kolekcji Parker zasilany mechanizmem kwarcowym. Wytwarzany ze stali szlachetnej w kolorze złotym na bransolecie z wygodnym zapięciem. Koperta zdobiona cyrkoniami. Ma jasną tarczę, którą ochrania szkło mineralne.

dane technicznE:

Zegarek modowy, fashion
Mechanizm kwarcowy, zasilany baterią
Koperta stworzona ze stali szlachetnej L316, antyalergiczna, złocona PVD, wysadzana cyrkoniami
Bransoleta wykonana ze stali szlachetnej l316, antyalergiczna, złocona PVD
Zakręcany dekiel
Szkiełko mineralne
Wodoszczelność 5 ATM (50 metrów)
Szerokość koperty 33 mm
Grubość koperty 11 mm

OPAKOWANIE:
Oryginalne pudełko, karta gwarancyjna oraz instrukcja w j.Polskim

GWARANCJA:
2 lata gwarancji od polskiego dystrybutora

Dodatkowy opis:

Zegarki Michael Kors napędza kwarcowy mechanizm, który zasilany jest baterią 1.5 voltową. Staranność odmierzania czasu mieści się w przedziale +/- 15 sekund na miesiąc.
Koperta zegarka produkowana została ze stali szlachetnej L316 ( tzw. Stal chirurgiczna ), która jest materiałem bardzo trwałym i niepodatnym na działanie czynników zewnętrznych a przy tym jest antyalergiczna.
Pasek, montowany w zegarkach Michael Kors jest tworzony z najwyższej jakości skóry, spinany na tradycyjną stalową sprzączkę w kolorze koperty, natomiast bransoletki stworzone są z najwyższej jakości stali szlachetnej L316, antyalergiczne, pokryte powłoką PVD.
Szkiełko jest mineralne, w skali twardości Mohsa ma piąty stopień. Szkła tego typu znamionuje obszerna sprężystość, a także przezroczystość łatwa dostępność i możliwość wymiany. Niestety, niektóre sklepy błędnie informują o możliwości polerowania, tego szkła nie można polerować.
Wskazówki zegarka pokryte są powłoką Neorbite,daje to efekt świecenia. Po naświetleniu i bezpośrednim wejściu do ciemnego pomieszczenia, można z łatwością odczytać godzinę.
niezwykle ciekawą funkcją w jaką pozostały zaopatrzone zegarki Michael Kors jest chronograf- stoper, z pewnością przyda się osobom uprawiającym zróżnicowane sporty, można nim dokonywać w miarę starannych pomiarów.
Wodoszczelność zegarka posiada się w przedziale od 5 ATM do 100 ATM (atmosfer ), czyli inaczej mówiąc od 50 do 100 metrów. Jest to wystarczająca wartość jeśli chodzi o wszelkiego typu zachlapania zewnętrzne typu np. Mycie dłoni, mycie samochodu z zegarkiem na ręku, prędki i nie zbyt gorący prysznic. Należy pamiętać o tym, iż są to wartości statyczne, w praktyce ciśnienie energiczne jest istotnie wyższe. Oznacza to,przekazane wartości w zakresie 50-100 metrów należy tłumaczyć: można pływać do można pływać i nurkować do max. 2-3 metrów pod wodą.
Nie wyróznione jest natomiast przebywanie z zegarkiem w saunie. Takie używanie może doprowadzić do zniszczenia zegarka. Nie wolno także w trakcie wykonywania prac związanych z wodą, przyciskać przyciski.
Zegarek zapakowany jest w nieszablonowe opakowanie (stylowe Etui Michael Kors).
Wszystkie zegarki, sprzedawane przez sklep Zegarki-Edwa.pl, pochodzą z polskiej dystrybucji.