Michael Kors MK5605

od 889,00 PLN

Styl: klasyczny, fashion • Kształt koperty: okrągły • Kolor tarczy: żółty • Kolor paska: żółty • Rodzaj paska: bransoleta • Rodzaj szkła: mineralne • Rodzaj lunety: stalowa • Rodzaj dekla: lity • Wodoszczelność: 10 ATM • Funkcje: osobna tarcza sekundowa, stoper, datownik, wodoszczelność • Grubość koperty: 13 mm • Szerokość koperty: 20 mm

Zegarek Michael Kors MK5605
linia Brsdshaw

dane technologicznE:

Zegarek modowy , fashion
Mechanizm kwarcowy , zasilany baterią
Koperta wytworzona ze stali szlachetnej L316, antyalergiczna , złocona PVD
Bransoleta tworzona ze stali szlachetnej l316, antyalergiczna , złocona PVD
Zakręcany dekiel
Szkiełko mineralne
Datownik
Chronograf - stoper , 1 godzinny
Wodoszczelność 10 ATM (100 metrów)
Szerokość koperty 43 mm
Grubość koperty 13 mm

OPAKOWANIE:
oryginalne pudelko , karta gwarancyjna oraz instrukcja w j.Polskim

GWARANCJA:
2 lata gwarancji od polskiego dystrybutora

Dodatkowy opis:

Zegarki Michael Kors napędza kwarcowy mechanizm , który zasilany jest baterią 1.5 voltową. Staranność odmierzania czasu mieści się w przedziale +/- 15 sekund na miesiąc.
Koperta zegarka tworzona została ze stali szlachetnej L316 ( tzw. Stal chirurgiczna ), która jest materiałem bardzo trwałym i niepodatnym na działanie czynników zewnętrznych a przy tym jest antyalergiczna.
Pasek , montowany w zegarkach Michael Kors jest wyprodukowany z najwyższej jakości skóry , zapinany na klasyczną stalową sprzączkę w odcieniu koperty , natomiast bransoletki tworzone są z najwyższej jakości stali szlachetnej L316, antyalergiczne, pokryte powłoką PVD.
Szkiełko jest mineralne , w skali twardości Mohsa ma piąty stopień. Szkła tego rodzaju charakteryzuje szeroka rozciągliwość oraz transparentność prosta dostępność i możliwość podmiany . Niestety , niektóre sklepy błędnie informują o możliwości polerowania, tego szkła nie można polerować.
Wskazówki zegarka pokryte są warstwą Neorbite,daje to efekt świecenia . Po naświetleniu i bezpośrednim wejściu do ciemnego wnętrza , można z łatwością odczytać godzinę.
wyjątkowo interesującą funkcją w jaką zostały zaopatrzone zegarki Michael Kors jest chronograf- stoper , bez wątpienia przyda się osobom uprawiającym różne sporty , można nim dokonywać w miarę skrupulatnych pomiarów.
Wodoszczelność zegarka gromadzi się w przedziale od 5 ATM do 100 ATM (atmosfer ), czyli inaczej mówiąc od 50 do 100 metrów. Jest to wystarczająca wartość jeśli chodzi o wszystkiego typu zachlapania zewnętrzne typu np. Mycie rąk, mycie samochodu z zegarkiem na ręku, szybki i nie zbyt gorący prysznic. Należy pamiętać o tym , iż są to wartości statyczne , w praktyce ciśnienie dynamiczne jest pokaźnie wyższe. Oznacza to,podane wartości w zakresie 50-100 metrów należy tłumaczyć: można pływać do można pływać i nurkować do max. 2-3 metrów pod wodą.
Nie wyodrębnione jest natomiast przebywanie z zegarkiem w saunie. Takie wykorzystywanie może doprowadzić do zniszczenia zegarka. Nie wolno ponadto w trakcie wykonywania prac związanych z wodą, przyciskać przyciski.
Zegarek zapakowany jest w nieszablonowe opakowanie (eleganckie Etui Michael Kors).
Wszystkie zegarki, sprzedawane poprzez sklep Zegarki-Edwa.pl, pochodzą z polskiej dystrybucji.