Michael Kors MK3191

od 909,00 PLN

Styl: fashion, elegancki, klasyczny • Kształt koperty: okrągły • Kolor tarczy: biały, szary, żółty • Kolor paska: żółty • Rodzaj paska: bransoleta • Rodzaj szkła: mineralne • Rodzaj lunety: stalowa • Rodzaj dekla: lity • Wodoszczelność: 5 ATM • Funkcje: wodoszczelność • Grubość koperty: 7 mm
Zegarek Michael Kors MK3191
seria Darci


dane technologicznE:

Zegarek modowy , fashion
Mechanizm kwarcowy , zasilany baterią
Koperta wykonana ze stali szlachetnej L316, antyalergiczna , złocona PVD, wysadzana cyrkoniami
Bransoleta wytworzona ze stali szlachetnej l316, antyalergiczna , złocona PVD
Szkiełko mineralne
Wodoszczelność 5 ATM (50 metrów)
Szerokość koperty 39 mm
Grubość koperty 7 mm

OPAKOWANIE:
oryginalne pudelko , karta gwarancyjna i instrukcja w j.Polskim

GWARANCJA:
2 lata gwarancji od polskiego dystrybutora

Dodatkowy opis:

Zegarki Michael Kors napędza kwarcowy mechanizm , który zasilany jest baterią 1.5 voltową. Precyzyjność odmierzania czasu zawiera się w przedziale +/- 15 sekund na miesiąc.
Koperta zegarka wytworzona została ze stali szlachetnej L316 ( tzw. Stal chirurgiczna ), która jest materiałem szczególnie trwałym i opornym na działanie czynników zewnętrznych a przy tym jest antyalergiczna.
Pasek , montowany w zegarkach Michael Kors jest wytworzony z najwyższej jakości skóry , spinany na konwencjonalną stalową sprzączkę w kolorze koperty , natomiast bransoletki wytwarzane są z najwyższej jakości stali szlachetnej L316, antyalergiczne, pokryte powłoką PVD.
Szkiełko jest mineralne , w skali twardości Mohsa ma piąty stopień. Szkła tego typu znamionuje wielka rozciągliwość, a także transparentność nietrudna dostępność i możliwość zamiany . Niestety , niektóre sklepy błędnie informują o możliwości polerowania, tego szkła nie można polerować.
Wskazówki zegarka pokryte są powłoką Neorbite,daje to efekt świecenia . Po naświetleniu i bezpośrednim wejściu do ciemnego wnętrza , można z łatwością odczytać godzinę.
bardzo interesującą funkcją w jaką zostały zaopatrzone zegarki Michael Kors jest chronograf- stoper , z całą pewnością przyda się osobom uprawiającym różnorodne sporty , można nim dokonywać w miarę precyzyjnych pomiarów.
Wodoszczelność zegarka posiada się w przedziale od 5 ATM do 100 ATM (atmosfer ), czyli inaczej mówiąc od 50 do 100 metrów. Jest to wystarczająca wartość jeśli chodzi o wszelkiego typu zachlapania zewnętrzne typu np. Mycie rąk, mycie samochodu z zegarkiem na ręku, prędki i nie zbyt gorący prysznic. Należy pamiętać o tym , iż są to wartości statyczne , w praktyce ciśnienie dynamiczne jest widocznie wyższe. Oznacza to,podane wartości w zakresie 50-100 metrów należy tłumaczyć: można pływać do można pływać i nurkować do max. 2-3 metrów pod wodą.
Nie wyznaczone jest natomiast przebywanie z zegarkiem w saunie. Takie stosowanie może doprowadzić do zniszczenia zegarka. Nie wolno również w trakcie realizowania prac związanych z wodą, przyciskać przyciski.
Zegarek zapakowany jest w wyjątkowe opakowanie (eleganckie Etui Michael Kors).
Wszystkie zegarki, sprzedawane przez sklep Zegarki-Edwa.pl, pochodzą z polskiej dystrybucji.