King Hoon HUA-121106WRP

od 119,99 PLN

Przeciwsłoneczne okulary drewniane BOBO BIRD to definicja jakości i wyszukanego gustu. Specyficzny projekt i okazjonalnie stosowany budulec oprawki niepowtarzalność okularów BOBO BIRD i największą satysfakcję właściciela.

najlepsze wykonanie i ochronne soczewki

Okulary stworzono ręcznie, z wysokiej jakości bambusowego drewna. To unikatowe tworzywo zagwarantuje największy komfort w noszeniu i wspaniale prezentuje się optycznie. Szkła okularów stworzono z najwyższej jakości soczewek Polaroid. Osłaniają oczy przed niepożądanym promieniowaniem słonecznym za sprawą filtra UV 400. Powoduje on, że, soczewki stuprocentowo niwelują promienie UVA i UVB. Za sprawą właściwości polaryzacyjnych okulary wyostrzają widzenie i niwelują wszystkie efekty odblasków. Tak nowoczesna budowa soczewek zapewnia najwyższą wygodę noszenia, pozytywnie oddziałuje na poziom zmęczenia oczu i daje ogromną satysfakcję właścicielowi.

Okulary dla wszelkich na niemało sezonów

Drewniane okulary BOBO BIRD zaprojektowane pozostały z myślą o paniach i panach. Może nosić je dokładnie każdy i wpasować je do swego spersonalizowanego image’u. Ich oporność, jak i nieprzemijalny, kultowy projekt powodują, że okulary te są inwestycją na dużo sezonów.

W komplecie z okularami otrzymujecie Państwo drewniane pudełko, chusteczkę do czyszczenia soczewek i woreczek.