Fossil ES2811

od 459,00 PLN

Styl: fashion • Kształt koperty: okrągły • Kolor tarczy: żółty, różowy • Rodzaj paska: bransoleta • Rodzaj szkła: mineralne • Wodoszczelność: 10 ATM • Funkcje: datownik, wodoszczelność

Model ES2811 to postępowy czasomierz znanej i uznanej firmy na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek kobiecy nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, ale też będzie wykwintnym dodatkiem do każdej kreacji.

Jak wszystkie w serii zegarki Fossil Stella, model o symbolu ES2811 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 38.00 mm, której kształt jest okrągły, wyprodukowana została z niepodatnej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor złota różowego.

ładnie ukazuje się matowo-lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem, a nieszablonowego charakteru dodają lśniące, modne kryształy, w ilości 45 sztuk osadzone w obudowie, w odcieniu neutralnym.

Grubość koperty w tym modelu wynosi 12.00 mm, dzięki temu nadzwyczajnie będzie prezentował się na nadgarstku każdej progresywnej kobiety. Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil ES2811 wyróżnia znakomicie dostosowana do koperty bransoleta, która ma kolor złota różowego, stworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej o błyszcząco-matowym wykończeniu i szerokości przy uszkach koperty 18.00 mm.

Na bransolecie umieszczono 30 spektakularnie mieniących się w świetle kamieni. Zapięcie zostało nadzwyczajnie dobrane do całości, jest szczotkowane i ma odcień różowego złota. Zegarek Fossil ES2811 działa na skrupulatnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której złoto różowy odcień genialnie komponuje się z całym designem tego lubianego czasomierza.

Oznaczenia godzin tworzą cyfry arabskie i indeksy, dzięki którym zegarek ES2811 jest szczególnie czytelny. Na tarczy umieszczono wyróżniające biżuteryjny charakter kamienie, w ilości 19 sztuk, przepięknie podkreślające damski wygląd.

Ten modny damski zegarek Fossil ma wodoszczelność 10ATM, zezwalającą na kąpiel, a choćby pływanie z nurkowaniem bez akwalungu, którą gwarantuje zakręcane wieczko. Model ES2811 jest nie tylko gustownym dodatkiem, lecz też dokładnym czasomierzem, który prócz wyodrębnionia aktualnej godziny posiada multidatownik, czyli rozbudowany datownik.

Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason sportowy. Zegarek Fossil ES2811, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, znakomicie pasującym na nadgarstek każdej progresywnej kobiety.