Diesel DZ5427

od 749,00 PLN

Styl: elegancki • Kształt koperty: okrągły • Kolor tarczy: różowy, brązowy • Rodzaj szkła: mineralne • Wodoszczelność: 5 ATM • Funkcje: wodoszczelność

Zegarki Diesel to sugestia dla innowacyjnych kobiet, które lubią charakteryzować się z tłumu! specyficzny design połączony z wysoką jakością - taki również jest zegarek Diesel DZ5427, wyraz postępowej sztuki zegarmistrzowskiej.

W krągłej kopercie, o wymiarach 42 x 38 mm zamknięty został staranny mechanizm kwarcowy, zasilany za pomocą baterii. Chroni go zatrzaskowe wieczko, które dodatkowo zapewnia 5ATM wodoszczelności, zezwalającej na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie.

błyszcząco-szczotkowana pokrywa zegarka DZ5427 wytworzona pozostała z antyalergicznej stali szlachetnej o znacznej odporności na uszkodzenia i uzupełniona wysokiej jakości bransoletą ze stali szlachetnej. Koperta, jaką ma model Diesel DZ5427 ma kolor różowego złota, który doskonale współgra z złoto różową bransoletą, o szerokości przy mocowaniu 18.00 mm, tworząc oryginalną całość.

Zegarek DZ5427 należy do linii Diesel FLARE, którą podkreśla unikatowy styl i niesamowite detale. Będzie on nie tylko niezastąpionym uzupełnieniem każdego stroju, lecz też poręcznym dodatkiem starannie wskazującym czas.

Czytelność zagwarantuje oznakowanie tarczy poprzez proste wskazówki, które w połączeniu z grafitową, kryształową tarczą dodatkowo akcentuje progresywny charakter zegarka. Model Diesel DZ5427 będzie wyśmienicie pasował na żeński nadgarstek o maksymalnym obwodzie 175 +/-5mm.

Jak wszystkie zegarki Diesel, model DZ5427 z serii FLARE to progresywny, designerski dodatek, który stanie na wysokości zadania nawet najistotniej wymagających kobiet ceniących styl, klasę, wysoką jakość i zgodność z aktualnymi trendami.