kobiecy zegarek marki Chronos jest niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o elegancję idącą w parze z odrobiną ekstrawagancji. Współczesny design nylonowego paska o szerokości 20 mm z połączeniu z niebanalną kopertą produkowaną ze stali buduje spójną całość, która będzie nieprzeciętnie współgrać równocześnie podczas wieczorowych wyjść, choć przełamujący konwencję pasek o ciekawej kolorystyce wyśmienicie zbrata się do codziennego, raczej swobodnego looku.

modny zegarek Chronos o modelu 2003 to nieśmiertelna prostota nad wyraz cienkiej tarczy (6.5 mm), która w połączeniu z ekstrawaganckim, ciekawym paskiem wytwarza spójną całość. Biała tarcza, której konwencję przełamują złote komponenty jest prawdziwym strzałem w 10-tkę! wyjątkowo lekki, wielokolorowy plastyczny pasek o długości 25 centymetrów rewelacyjnie dopasowuje się do każdego nadgarstka. Dzięki temu, iż pasek zegarka nie jest jednolity, może być on interesującym dodatkiem do codziennego, luźnego ubioru.

Warto wspomnieć w dodatku o tym, że ten postępowy zegarek producenta Chronos jest produktem wodoodpornym, dlatego też możemy mieć go na swym nadgarstku niezależnie od niesprzyjających warunków atmosferycznych. Wysoka jakość mechanizmu kwarcowego decyduje o tym, iż jest to sprzęt bezawaryjny, który pozwoli nam uniknąć spóźnień związanych z mechanizmem, co ma miejsce w przypadku niektórych nie do końca skutecznych zegarowych mechanizmów. Model ten jest doskonałą alternatywą zarówno dla nastolatek, jak i pań w sile wieku, które chcą wprowadzić odrobinę ekstrawagancji do swego życia!