Casio LTP-1302D-1A1VEF

od 229,00 PLN

Kształt koperty: okrągły • Rodzaj szkła: mineralne • Wodoszczelność: 5 ATM • Funkcje: datownik, wodoszczelność

Zegarek LTP-1302D-1A1VEF producenta Casio to wykwintny zegarek naręczny kobiecy, który jest wyekwipowany w pomysłowe rozwiązania i funkcje. Model ten jest z serii kanon Analogue. Koperta obszerna jest na 30 mm, a także ma grubość 8 mm.

marka Casio pochodzi z Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo. Jest ona światowym koncernem produkującym progresywne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia i zamiłowanie do pionierskich technice dostępne są niemal we wszystkich kolekcjach.

Casio kreuje nowoczesne zegarki, które zaskakują ilością funkcji czy zastosowań. Zegarek LTP-1302D-1A1VEF zasilany jest bateryjnie - ogniwo kwarcowe. Niepodatna na korozję, a także oddziaływanie czynników atmosferycznych bransoleta zapewnia wysoką jakość i wytrzymałość.

Wysoką jakość wykonania koperty zapewnia materiał zastosowany do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest oporna na czynniki atmosferyczne, a także korozję. Zaimplementowany analogowy datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty.

Zegarek ten ma specjalnie utwardzane szkiełko mineralne, które zapewnia mu oporność na większość zarysowań w powszednim użytkowaniu. Dzięki zaimplementowaniu wodoszczelności WR 50 realne jest krótkotrwałe zamoczenie zegarka np.

w czasie mycia rąk. Model kierowany dla ludzi ceniących klasykę oraz nieprzemijalne podejście do designu czasomierza. Do zegarka oczywiście dodawane jest markowe opakowanie producenta. Gwarancja ważna przez trzy lata zapewnia darmowe naprawy w autoryzowanych punktach napraw dostępnych na terenie całej Polski.

dodatkowo istnieje możliwość przedłużenia o trzy kolejne lata.