Zegarek damski LTP-1264G-7BEF producenta Casio to prawidłowe połączenie funkcjonalności i atrakcyjnego designu. Model ten zalicza się do serii kanon Analogue. Koperta obfita jest na 36 mm i ma grubość 8 mm.

firma Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym koncernem produkującym różne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania a także użycie pionierskich technice dostępne są niemal we wszystkich kolekcjach.

Casio wytwarza zaawansowane zegarki, które zaskakują ilością funkcji i zastosowań. Zegarek LTP-1264G-7BEF wyposażony jest w mechanizm zasilany klasyczną baterią kwarcową. Niepodatna na korozję, a także działanie czynników atmosferycznych bransoleta zagwarantuje wysoką jakość i odporność.

Aktualną datę da się sprawdzić dzięki zintegrowanemu analogowemu datownikowi. W tym naręcznym zegarku wstawiono specjalnie utwardzane szkło mineralne. Wodoszczelność na poziomie WR 30 gwarantuje poprawne działanie podczas śladowych zamoczeń np.

w czasie mycia dłoni. Model kierowany dla osób lubiących klasykę i nieprzemijalne podejście do wyglądu czasomierza. Zegarek znajduje się w oryginalnym pudełku producenta, które nieprzeciętnie sprawdzi się na prezent.

Gwarancja ważna poprzez trzy lata zapewnia darmowe naprawy w autoryzowanych punktach napraw dostępnych w całej Polsce. Dodatkowo istnieje możliwość przedłużenia o trzy kolejne lata.