Zegarek kobiecy Adriatica A3420.1111QFZ to elegancki artykuł, wytwarzany z istotnie ogromną dbałością o detaly. Jak wszystkie zegarki Adriatica, model A3420.1111QFZ pozostał wytwarzany w oparciu o długoletnią historię zegarmistrzowską.

solidne, staranne i bezawaryjne, takie właśnie muszą być zegarki kobiece opatrzone logiem Swiss Made. Ten zegarek Adriatica, z linii A3420 działa na starannym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, który znamionuje się wysoką skrupulatnością w pomiarze czasu - zakres tolerancji wynosi ok.

+/- 15 sekund w przeciągu 30 dni. Koperta, o szerokości 38.00 mm, jaką ma zegarek Adriatica A3420.1111QFZ wytwarzana została z antyalergicznej, opornej na korozję, wysokiej jakości stali szlachetnej, dopracowanej przepięknie mieniącymi się w świetle kryształami i ma kolor Złoty.

Jej kształt jest okrągły i doskonale komponuje się z przypasowaną bransoletą, której materiał wykonania - stal szlachetna o wysokiej niepodatności - zapewnia komfortowe wykorzystywanie. Tarcza w tym modelu ma odcień złoty, a pełne godziny pozostały oznakowane przez Indeksy, dzięki temu zegarek Adriatica A3420.1111QFZ jest czytelny.

Tarczę tego czasomierza chroni szkło mineralne, niepodatne na subtelne przerysowania . Ten zegarek szwajcarski ma wodoszczelność pozwalającą na kąpiel, a nawet pływanie powierzchniowe – 5ATM i funkcje takie jak multidatownik, czyli rozbudowany datownik i wyszczególnionie faz księżyca.

styl modeli z linii Adriatica A3420 można określić jako fashion, a nieprzemijalny design powoduje, że są to świetne zegarki dla kobiet w każdym wieku. Zegarek żeński Adriatica A3420.1111QFZ to tworzony na bazie szwajcarskich technologii czasomierz, łączący w sobie wysmakowane wykonanie z najwyższą jakością.