Adriatica A3143.1111QS

od 660,00 PLN

Styl: elegancki • Kształt koperty: okrągły • Kolor tarczy: żółty • Kolor paska: żółty • Rodzaj paska: bransoleta • Rodzaj szkła: szafirowe • Wodoszczelność: 5 ATM • Funkcje: datownik, wodoszczelność • Grubość koperty: 7 mm

Model FS5214 to postępowy czasomierz znanej i szanowanej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek męski nie tylko będzie bezusterkowo wskazywał czas, ale też będzie eleganckim dodatkiem do każdej stylizacji.

Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Grant, model o symbolu FS5214 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 44.00 mm, której kształt jest kolisty, wyprodukowana została z odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma odcień grafitowy.

ładnie pokazuje się matowo-lśniące wykończenie, połączone ze stalowym polerowanym pierścieniem. Grubość koperty w tym modelu wynosi 12.00 mm, dzięki czemu nadzwyczajnie będzie prezentował się na nadgarstku każdego innowacyjnego mężczyzny.

Designerski charakter, jaki ma ten zegarek Fossil FS5214 akcentuje idealnie przypasowany do koperty pasek, który ma odcień brązowy, tworzony z komfortowej w używaniu skóry i szerokości przy uszkach koperty 22.00 mm.

Zapięcie zostało doskonale dopasowane do całości, ma odcień grafitowy. Zegarek Fossil FS5214 działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, zasilanym za pomocą baterii, ukrytym pod stylową tarczą, której brązowy odcień wyśmienicie komponuje się z całym designem tego modnego czasomierza.

Oznaczenia godzin tworzą cyfry rzymskie, dzięki którym zegarek FS5214 jest niezwykle czytelny. Ten popularny męski zegarek Fossil ma wodoszczelność 5ATM-50m, zezwalającą na pływanie powierzchniowe, kąpiel pod natryskiem albo w wannie, którą zagwarantuje zakręcane wieczko.

Model FS5214 jest nie tylko stylowym dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem, który prócz wyznaczonia aktualnej godziny ma chronograf, czyli analogowy stoper. Cały design zegarka jest zgodny z najszczególniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason fashion.

Zegarek Fossil FS5214, dzięki połączeniu aktualnych kieruneków z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości tworzyw, będzie niezastąpionym dodatkiem, idealnie pasującym na nadgarstek każdego nowoczesnego mężczyzny.