Elegancka skórzana teczka męska paolo peruzzi nero04-bl

od 439,90 PLN

Rodzaj produktu: teczka

Dlaczego Paolo Peruzzi? Paolo Peruzzi to wizja produktów z naturalnej skóry. W przypadku produktów Paolo Peruzzi nie ma miejsca na półśrodki. Podstawą jest minimalistyczniec. Od niego zaczyna się przygoda z Paolo Peruzzi.

najkorzystniejsze wyselekcjonowane skóry pozwalają radować się produktem przez długie lata. Skóry użyte do produkcji galanterii skórzanej Paolo Peruzzi to tylko naturalne skóry nawiązujące jakością do najkorzystniejszych wyrobów włoskich mistrzów kaletnictwa.

Skóra użyta do produkcji Paolo Peruzzi to za każdym razem produkt garbowany metodami naturalnymi, tak jak garbowano ją przed laty. Rewelacyjne szycia, najwyższej jakości napy, zamki i ręczna praca rzemieślnicza pozwalają posiadać pewność,produkt Paolo Peruzzi to najwyższa jakość.

Paolo Peruzzi to kolaboracja pradawnej sztuki, postępowości i jakości. Portfele, teczki Paolo Peruzzi wytwarzane są według prastarych metod w połączeniu z postępowym designem i tradycyjną stylistyką.

zobacz naszą ofertę, wybierz idealny dla Twoich potrzeb model i korzystaj z dumą z Paolo Peruzzi. Ekskluzywna skórzana teczka męska Paolo Peruzzi Nero03 Charakterystyka: elitarna teczka męska Paolo Peruzzi z linii Nero Teczki męskie Paolo Peruzzi zostały tworzone z najwyższej jakości skóry naturalnej wyprawianej roślinnie Teczka wyprodukowana wspaniale z trosceą o najdrobniejsze detale spinana na szykowny metalowy klips w odcieniu miedzianym z opcja zakluczenia wewnątrz teczki: 3 pokaźne przegrody, a także 1 mniejsza rozsuwana, we wnętrzu której znajduje się organizer na 3 długopisy oraz kieszonka na wizytówki Na tyle teczki kieszeń zapinana na suwak Teczka wykonana we Włoszech Teczkę można nosić w ręku dzięki potężnej skórzanej rączce Do teczki dołączony pasek z naramiennikiem - 95 cm Teczka obszyta solidną podwójną nicią współbrzmiącą z kolorem teczki rozmiary: Wysokość: 30 cm Szerokość: 40 cm Szerokość spodu: 12 cm Opinia doradcy: Teczka tworzona jest z konkretnej i wyjątkowo grubej skóry szytej na ostro we Włoskim stylu.

Teczka cenionego producenta, którą polecam zwłaszcza na codzienną teczkę do pracy ze względu na jej trwałość. Skóra ma delikatnie błyszczącą fakturę.