® rb 4165 622/2v (55) marki Ray-ban

od 585,90 PLN

Kolor: niebieski • Dla kogo: dla mężczyzny

O Ray-Ban Ray-Ban to amerykańska firma, która stworzyła swoje pierwsze okulary w 1936 roku. Od tego czasu gwarantuje elegancję i nieśmiertelną gamę produktów z konwencjonalnymi liniami okularów, takimi jak Wayfarer czy Aviator.

Odkryj swój styl; nigdy nie pomylisz się z Ray-Banem. O tych okularach Oprawki kwadratowe rewelacyjnie sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i okrągłych twarzach.Czarne oprawki są idealnym wyborem zarówno na co dzień, jak i od święta.

ponadczasowy, elegancki styl.Do tych okularów przeciwsłonecznych dodano polaryzację. Soczewki polaryzacyjne zawierają specjalny filtr, który blokuje intensywne światło odbite, co w wyniku czego zmniejsza odblaski i w dodatku chroni oczy.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Te okulary są odpowiednie do jazdy.

Są zaopatrzone w filtr polaryzacyjny, który pomaga zredukować odblaski i odbicia światła.Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie świetne? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!Niebieski kolor soczewek jest świetny do zmniejszenia ogólnej jasności.