Koszula nocna ciążowa i do karmienia na ramiączkach Granatowa - Dolce Sonno, KNR GRANATOWA

od 0,00 PLN

Kolor: czarny
Koszula nocna ciążowa i do karmienia, na ramiączkach, rozpinana, Granatowa | Dolce Sonno

Koszula nocna w jednolitym ciemnym kolorze granatowym. Koszula na ramiączkach uszyta ze 100% bawełny wysokiej jakości, co sprawia ze koszula nie tylko jest nad wyraz dobra jakościowo, lecz jest ona na dodatek miła i przyjemna w dotyku. Koszula idealnie sprawdza się w okresie całej ciąży, dzięki swemu fasonowi możesz się w niej czuć komfortowo choćby w ostatnich dniach przed porodem.
Koszulka nocna do karmienia na ramiączkach została uszyta z myślą o przyszłej mamie, ma rozpinany rewers z przodu na napy, co nad wyraz ułatwia karmienie niemowlaka. Koszula nocna, ciążowa i do karmienia na ramiączkach od polskiego renomowanego producenta Dolce Sonno, będzie niezastąpiona w twojej torbie do szpitala.


Koszula ciążowa i do karmienia Dolce Sonno 100% bawełna

Koszule najwyższej jakości od polskiego producenta Dolce Sonno to, 100% artykuł Polski, uszyte z wysokiej jakości bawełny. Koszule posiadają dokumenty bezpieczeństwa:


Produkty, którym przyznano taki atest, są wolne od substancji krzywdzących w stężeniach posiadających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. Pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.


Koszula do karmienia Dolce Sonno to gwarancja jakości i najmodniejsze wzornictwo

Koszula nocna polskiej znanej producenta Dolce Sonno, to gwarancja jakości i pięknego wzornictwa. Nasze koszule są w szczególności szyte z myślą o kobiecie w ciąży, karmiącejtakże kobieta wyszuka sobie u nas coś stosownego dla siebie. Koszula na ramiączkach z rozpinanym dekoltem jest rewelacyjna na okres ciąży czy czas karmienia piersią, jest ona dodatkowo nad wyraz damska. Wysokiej jakości bawełna, precyzyjne wykonanie i modny wzór koszuli jest genialny dla każdej kobiety szanującej sobie swobodę i komfort w trakcie snu


Skład: 100% bawełna | towar: w 100% polski
tabela wymiarowa Zapraszamy do zakupu koszul ciążowych producenta Dolce Sonno, ponieważ wygoda i elegancja idą w parze z ceną.