Koszula nocna ciążowa i do karmienia z krótkim rękawem granatowa na napy - Dolce Sonno

od 34,90 PLN

Kolor: czarny
Koszula nocna ciążowa i do karmienia granatowa| Dolce Sonno

Wielofunkcyjna koszula ciążowa w ponadczasowym, zawsze lubianym kolorze granatowym. Koszula do karmienia zapewnia maksymalny komfort i wygodę podczas karmienia niemowlaka, dzięki dekoltowi rozpinanemu w dwie strony na komfortowe napy.
Koszulka nocna jest w 100% bawełniana, przewiewna i miła w dotyku. Taka koszula stanowi potrzebny składnik w uzupełnianiu wyprawki do szpitala.


Koszula ciążowa Dolce Sonno 100% bawełna

w tworzeniu naszych koszul wykorzystano najwyższej jakości bawełnę pierwszego gatunku, koszula została wytwarzana w 100% w Polsce. Wszystkie koszule Dolce Sonno mają dokumenty bezpieczeństwa:

Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji destrukcyjnych w stężeniach posiadających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. Pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.


Koszula do karmienia Dolce Sonno to gwarancja jakości i najmodniejsze wzornictwo

Koszule ciążowe i do karmienia firmy Dolce Sonno charakteryzują się najwyższą jakością i precyzyjnością wykonania, a także modnym wzornictwem. W naszej ofercie, każda mama znajdzie produkty dostosowane do jej indywidualnych potrzeb m.in szlafroki damskie, legginsy ciążowe oraz ubranka niemowlęce.

Skład: 100% bawełna | towar: w 100% polski

Koszula ciążowa i do karmienia - tablica rozmiarowa
Zapraszamy do zakupu koszul ciążowych firmy Dolce Sonno, ponieważ wygoda i elegancja idą w parze z ceną.